Akcesoria i środki czystości do aparatów słuchowych

 

Akcesoria

Akcesoria i środki czystości stanowią niezbędne elementy dla użytkowników aparatów słuchowych. Akcesoria takie jak: pilot, ładowarka, suszarka są dopełnienie systemów słyszenia, natomiast środki czystości sprawiają że aparaty słuchowe działają bezawaryjnie przez wiele lat .

Posiadamy wiele rodzai pilotów do aparatów słuchowych. Dzięki nim można dyskretnie regulować głośność lub zmieniać inne ustawienia aparatów.

Posiadamy również urządzenia bezprzewodowe dzięki którym można słuchać swojej ulubionej stacji radiowej czy telewizyjnej wykorzystując transmisję bluetooth, to sprawi że nie będą Ci przeszkadzać nawet głośne hałasy otoczenia.

Mamy rozwiązania którymi połączysz swój telefon bezprzewodowo z aparatem słuchowym.

akcesoria

 

 

 

 

Systemy FM

Systemy FM są najczęściej dedykowane dzieciom u których niedosłuch sprawia że w hałasie nie potrafią zrozumieć słów nauczyciela.

Działanie systemu FM polega na bezprzewodowej transmisji dźwięku z mikrofonu osoby mówiącej do odbiornika połączonego z aparatem słuchowym osoby odbierającej sygnał. Za pośrednictwem tych urządzeń uczniowie  z niedosłuchem mogą zrozumieć swojego nauczyciela nawet w bardzo hałaśliwych warunkach.

Photo 168

Baterie do aparatów słuchowych

Do zasilania aparatów słuchowych służą specjalnego rodzaju baterie. Medivox w swojej ofercie posiada szeroki wybór baterii do wszystkich rodzai aparatów słuchowych.

023454853

Środki czystości

Wszystkie aparaty słuchowe, zarówno wewnątrzuszne jak i zauszne wymagają systematycznej pielęgnacji. Pielęgnacja ta polega na osuszaniu z woskowiny i potu.

W naszych gabinetach znajdziecie wszystkie niezbędne środki czystości, a także nauczymy Cię posługiwania się nimi.

 

gehoerschutz zubehoer miniset 1120 q80 fit

 

 

 

 

Medi-vox od lat współpracuje na zasadach umowy z Małopolskim i Świętokrzyskim oddziałem NFZ. Ponadto należymy do Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

Świadczymy kompleksowe usługi od badań słuchu poprzez dobór aparatów słuchowych oraz obejmujemy opieką długoterminową naszych klientów.

Medi-Vox jest czynne codziennie od 8:00 do 16:30 i zaprasza na profilaktyczne badanie słuchu

logo psps

foto

Kraków

tel. 12 421 57 60

Kraków

tel. 12 417 40 08

Kraków

tel. 12 418 00 44

Chrzanów

tel. 032 623 21 55

Trzebinia

tel. 032 711 83 51

Libiąż

tel. 516 902 923

Bochnia

tel. 14 611 11 11

Kazimierza Wielka

tel. 501 064 082

Zobacz wszystkie gabinety

 
siemens
audioservice
starkey phonak Sonic Inovations Logo interton logo